Menu
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Aukcje Allegro

O nas

Strona główna / O nas

Nasza historia

Firma ARTO została założona w 1994 r. Jesteśmy polskim producentem damskich i męskich kurtek oraz kamizelek skórzanych. Pozyskujemy skórę z najlepszych włoskich szwali dzięki czemu cieszymy się z jakości i dopracowania naszych produktów w każdym detalu. Stawiamy na proste, komfortowe ale przy tym eleganckie fasony zapewniające wygodne noszenie i doskonały wygląd. Nasze kurtki i kamizelki skórzane sprawdzą się na każdą okazję i porę roku. Będą idealnym uzupełnieniem zarówno codziennej jak i eleganckiej stylizacji. To ponadczasowy element stylizacji, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. W tym celu mamy coraz większy wybór w wariancie fasonów oraz wersji kolorystycznej.

Na każdy sezon projektanci przygotowują nowe, niepowtarzalne kolekcje słynące z dobrej jakości i wykonania. Wzory odzwierciedlają światowe trendy w modzie. Odzież szyta jest ze skór sprowadzanych z Włoch. Świadczymy również usługi szycia odzieży skórzanej na miarę.

Ekologiczne pozyskiwanie skór naturalnych do produkcji:

Skórę naturalną pozyskujemy z włoskich szwali w postaci kawałków skór wysokiej jakości, z której nasza firma wykonuje produkty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Oferta
ARTO © 2021 | Realizacja: InterSite